Blog

Latest news about Faxhion Model Agency

Modeller için Küresel Markalar

Küresel Markalar Birliği —Dünyanın önde gelen markalı moda aksesuarları ve yaşam tarzı ürünlerinden biri, Planet Sox marka çorap, tayt ve aksesuarların sahibini satın aldı. Kazanılan iş, Global Markaların aksesuar işlerine temel bir katkı olacak.

Planet Sox, eğlence karakterleri ve aktif yaşam tarzından bayan modasına ve erkek modasına kadar çok çeşitli lisanslı markaları yönetmektedir. Lisans portföyü, Disney, Nickelodeon, Hasbro, Fila, Head Sport, Kate Spade, Nanette Lapore ve Kensie’dir.

Ürünleri orta kat ve daha iyi mağazalar, kitle mağazaları, atletik ayakkabı zincirleri, özel mağazalar ve satış dışı perakendeciler de dahil olmak üzere birçok dağıtım kanalında mevcuttur.

Global Brands Group Holding Limited’in Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Bruce Rockowitz, “İşlem, büyüme platformumuzun doğal bir uzantısını temsil ediyor ve Global Markaların temel ürün kategorilerine odaklanma stratejimizle iyi uyum gösteriyor.

Popüler inanışın aksine, Lorem Ipsum sadece rastgele bir metin değildir. M.Ö. 45 yıllarında klasik Latin edebiyatının bir parçasında kökleri vardır, bu da onu 2000 yıldan fazladır. Virginia’daki Hampden-Sydney Koleji’nde Latin profesörü olan Richard McClintock, daha karanlık olanlardan birini araştırdı.

Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of “de Finibus Bonorum et Malorum” (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance.

Leave a Reply

Your email address will not be published.